Vjen “Untouchable” nga Eminem (VIDEO)

8 Dhjetor, 2017 - 10:30 am

“Untouchable” është kënga e Eminem që tashmë është publikuar, këngë kjo që vjen nga albumi i tij i ri, shkruan KultPlus.

Bëhet e ditur se kjo këngë i dedikohet pabarazsisë gjinore dhe privilegjin e bardhë./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme