Yll Limani lanson këngën ”A ki me rrejt” (VIDEO)

16 Prill, 2021 - 9:01 pm

Yll Limani, këngëtari i cili tashmë njihet për tekstet e tij që zakonisht përçojnë mesazhe, sot ka lansuar këngën e tij më të re ”A ki me rrejt”, shkruan KultPlus.

Edhe kësaj radhe, teksti i këngës është shkruar nga vetë këngëtari dhe përpos që kënga është pëlqyer shumë nga adhuruesit e Limanit, ajo çfarë e bëri më të veçantë këngën është edhe videoklipi i realizuar në mënyrë të jashtëzakonshme.

Videoklipi është punuar nga ”Wonder” dhe Andi Gola e Yllka Mustafa.

Bashkangjitur gjeni videon e këngës. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme