Zani Band publikojnë “Muret”, kënga flet për izolimin e Kosovës (VIDEO)

21 Janar, 2021 - 2:44 pm

Grupi ‘Zani Band’ kanë publikuar sot këngën më të re që mban titullin “Muret”, shkruan KultPlus.

“Muret s’na lon me dal, muret s’na lon me pa”, përmes këtyre vargjeve kuptohet fare lehte se kjo këngë flet për izolimin e Kosovës tash e sa vite.

Nën vokalin e Bashkim Kërqelit, dhe nën shoqërimin e instrumentistëve si: Blerat Kepuska, Edmond Gjinolli, Klodian Regjepaj dhe Bekim Kepuska, kënga vjen pa videoklip.

Kujtojmë që Zani Band vetëm para një muaji publikoi këngën “Ti jeton”.

Më poshtë, KultPlus ju sjell videon e këngës. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme