Mariah Carey sjell videoklipin e ri “A No No” (VIDEO)

10 Mars, 2019 - 2:30 pm

Mariah Carey është ndezur më shumë se kurrë dhe këtë po tregon me publikimet e reja.

Mariah ka nderuar hip hopitn e viteve të 90-ta me videoklipin “A No No” nga albumi i fundit i saj “Caution”.

Në klipin me shumë ritëm, diva glamuroze bën një festë vallëzimi teksa shfaqet në një metro në një fustan shkëlqyes.

Kënga punuar nga Jermaine Durpi, që e shfaq Lil Kimin ishte emëruar si një prej 25 këngëve që ja vlen të dëgjohen tani nga New York Times.

Muajin e kaluar, Mariah e filloi turneun e saj “Caution World Tour”.

Ajo kalon nëpër shtatë shtete amerikane në turneun që mbaron më 6 prill. / KultPlus.com

Të ngjajshme