‘Kam frikë nga meshkujt që janë budallenj, ata shikojnë gjërat që veshim dhe jo ato që themi’

14 Korrik, 2020 - 2:35 pm

Maria De Filippi është një prezantuese televizioni e famshme në Itali, e cila tërë jetën e saj ia ka kushtuar televizionit, shkruan KultPlus.

Më poshtë KultPlus ju sjell një thënie të fuqishme të saj.

Kam frikë nga meshkujt që janë shumë budallenj. Kam frikë nga ata që janë të vëmendshëm ndaj gjërave që veshim dhe jo ndaj gjërave që themi. Kam frikë nga burrat që nuk e kuptojnë se të duash një grua do të thotë ta duash lirinë e saj mbi të gjitha. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme