займ на карту онлайн потребительский кредит

‘Pasurinë na vodhën, ëndrrat na i dhunuan edhe Amerikën n’Serbi e çuan, idiotat’

25 Shtator, 2020 - 11:02 pm

Nga Nezir Kraki

Pavarësinë e pezulluan,
Luftën e ndoten,
Heronjtë i tradhëtuan,
Trimat i dorezuan n’Gjykata,
Pasurinë na vodhen,
Ëndrrat na i dhunuan,
Aleatet na i humben,
Kosovën e izoluan, e zbrazen…
e serbizuan,

Dhe si mbyllje të ciklit zhbërës, edhe Ameriken n’Serbi e çuan, idiotat.
Tash gjithë ditën bërtasin e propagandojnë qorrazi kinse Kosova po fiton dhe po forcohet. Janë aktivizu me argatë e me servila në fejsbuka e emisione me na tregu perrallat grenelliane të një cirku turistik që injorantët e shohin si diplomaci. / KultPlus.com

Të ngjajshme