‘Merr një karafil e ma kërko varrin diku në botë’

5 Maj, 2024 - 11:59 pm

Nga Ali Podrimja

Po që se nuk të shkruaj
miku im i dashur dhe
Po qe se nuk ma dëgjon zërin
merr një karafil
e ma kërko varrin
diku në botë
se vajta pas Lumit./ KultPlus.com

Të ngjajshme