13 veshjet e mrekullueshme të Rita Orës në MTV EMAs (FOTO)

13 Nëntor, 2017 - 10:50 am

Ylli i pop-it erdhi me veshje të ndryshme kostumeve gjatë mbrëmjes së kaluar, pasi filloi shfaqjen vetëm e veshur me një robdëshambër dhe një peshqir në kokën e saj, shkruan KultPlus.

Këngëtarja 26 vjeçare me prejardhje shqiptare erdhi me ndryshime të vazhdueshme të veshjeve gjatë gjithë shfaqjes, e cila u mbajt në Wembley Arena në Londër.

Ajo në tapetin e kuq erdhi e veshur me robdëshambër ku dukej sikur nuk kishte arritur të bëhej gati me kohë.

Rita erdhi me veshje mjaft të veçanta duke përfshirë një fustan të zi me një me bizhuteritë argjendi në kokë. Në mesin e paraqitjeve të ndryshme ajo u shfaq në skenë edhe me në një fustan të zi me një pirun katran të vendosur në pjesën e përparme. Ndërsa më pas ajo u paraqit edhe me një pallto të verdhë mbi supet e saj./ KultPlus.com


Të fundit

Të ngjajshme