Tringa Rexhepi sot sjellë këngën e parë në gjuhën shqipe

10 Korrik, 2017 - 11:44 am

Pas këngës “GO” dhe asaj “Full Time” të cilën e kishte lansuar para disa muajve, këngëtarja kosovare por që jeton në Kanada Tringa Rexhepi, disa ditë më parë pati paralajmëruar për këngën e re.

Kënga e cila titullohet “Pa ty”, do të publikohet sot pasdite, njofton KultPlus.

Kjo është kënga e parë që Tringa e ka shkruar në gjuhën shqipe gjë që e bënë edhe debutimin e saj me këngë në gjuhën shqipe./ KultPlus.com

Të ngjajshme