Pas Rita Orës edhe Bebe Rexha si një kukull ‘Barbie’ (VIDEO)

22 Gusht, 2017 - 4:14 pm

Ishte Rita Ora ajo e cila u shfaq para pak dite si një kukull Barbie, menjëherë pas saj këngëtarja Bebe Rexha është shfaqur me po të njëjtin stil, shkruan KultPlus.

Veshur me ngjyrë pink, me syze me po të njëjtën ngjyre dhe me flokët e bardhë, Bebe Rexha duket me të vërtetë si një Barbie.

Këngëtarja me origjinë shqiptare është duke qëndruar këto ditë në Bangkok, Thailand. Pamjen e saj si Barbie ajo e ka shfaqur në Instagram përmes fotografive dhe videove. / KultPlus.com

Don't fall in love with me

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Të ngjajshme