Dukja e Rita Orës ndër vite në Met Gala (FOTO)

7 Maj, 2018 - 4:00 pm

Ylli botëror me prejardhje nga Kosova, Rita Ora sonte do të marr pjesë në mbrëmjen e njohur “Met Gala” që do të mbahet në New York, shkruan KultPlus.

Rita Ora është paraqitur edhe viteve të tjera në këtë mbrëmje. Dukja e saj ndër vite është përcjellë më një stil të veçantë në veshje e grim. Para se të shohim dukjen e yllit sonte, KultPlus ju sjellë pesë fotografi që tregojnë për dukjen e saj ndër vite.


Me anë të një postimi, Rita Ora ka falënderuar revistën “Vogue”, për pesë vite të mrekullueshme në Met Gala.
“Po ashtu falënderoj të gjithë kreatoret e talentuar që janë përkujdesur për veshjen time dhe i kanë jetësuar qëllimet tona”, ka shkruar dje Rita Ora./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme