50 Cent mahnitet nga kënga e re e Era Istrefit (FOTO)

30 Shtator, 2017 - 2:09 pm

Era Istrefi ka lansuar ditën e djeshme projektin e saj më të ri muzikor “No i Love Yous” në bashkëpunim me artistin botëror French Montana, shkruan KultPlus.

Menjëherë pas publikimit kënga ka filluar të shpërndahet me të madhe nga fansat e saj por edhe kolegë të këngëtares. Por një përkrahje asaj i ka ardhur edhe nga reperi i famshëm botëror 50 Cent, dhe ky padyshim që mund të shënohet si një tjetër sukses i artistes kosovare.

50 Cent pëlqimin për këngën e Erën e ka bërë përmes shpërndarjes së këngës në Twitter duke konfirmuar se po e pëlqen mjaft shumë.

“No I love Yous” deri në këto momente shënon 493,790 views në You Tube. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme