займ на карту онлайн потребительский кредит

Action Bronson në albumin e tij më të ri përfshin edhe këngë me çifteli (VIDEO)

1 Nëntor, 2018 - 9:52 pm

Reperi që jeton dhe vepron në Amerikë, Action Bronson, që ka prejardhje shqiptare në albumin e tij të ri ka përfshirë edhe këngë me çifteli.

Ai ka lansuar albumin “White Bronco”, që përmban 11 këngë.

E një pjesë me çifteli mund të dëgjohet në këngën e tij me Meyhem Lauren “Brutal”.

Kujtojmë se Bronson për herë të parë kishte ardhur sivjet në Kosovë ku performoi në “Sunny Hill Festival”.

Të ngjajshme