Alban Skenderaj dhe Young Zerka sjellin ‘Deja Vu’ (VIDEO)

29 Qershor, 2018 - 9:02 pm

Këngëtari i njohur Alban Skenderaj dhe Young Zerka, kanë lansuar bashkëpunimin e tyre “Deja Vu”.

Teksti dhe melodia është punuar nga vetë ata.

Kënga është nën produksionin e Lorenc Aliaj i njohur si Avaxus dhe të Alban Skenderajt.

Videospoti është realizuar nga Fullmoon Production.

Këngës së shpërndarë në Youtube, i kanë bashkëngjitur edhe tekstin. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme