займ на карту онлайн потребительский кредит

Rita Ora së shpejti me një rol tjetër në një film të ri

13 Shkurt, 2021 - 4:22 pm

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora shumë shpejt do të filloj të interpretoj një rol në filmin e ri, të quajtur “Sheroes”, shkruan KultPlus.

E ndodhur aktualisht në Australi, Ora do të udhëtojë së shpejti në Tajlandë për të filluar xhirimet.

Aktualisht ajo është në përgatitjen e programit “The Voice”, teksa artistja është e vetmja gjyqtare e “Masked Singer”.

Së fundmi, Ora ka luajtur në një film të frymëzuar nga tregimet e një autori anglez, teksa dje bëri edhe publikimin e projektit të ri muzikor, “One” dhe “Bang”. / KultPlus.com

Të ngjajshme