Alban Skenderaj sjellë ‘93’ (VIDEO)

17 Shtator, 2017 - 9:14 am

Këngëtari Alban Skenderaj ka publikuar këngën e re me titull “93” të cilën e ka realizuar me reperin Lyrical Son dhe Dj Oltin.

Për tekstin dhe melodinë janë përkujdesur dyshja e këngëtarëve, derisa producent i këngës është Boocky.

“Nuk je vetëm” është kënga e fundit e Alban Skenderajt që u publikua 2 muaj më parë./ KultPlus.com

Të ngjajshme