Angelina Jolie: Nuk më pëlqen të shikoj filmat e mi

11 Nëntor, 2021 - 4:00 pm

Aktorja e njohur Angelina Jolie ka folur së fundmi për jetën e saj profesionale.

Nv një intervistë për “Smallzy’s Celebrity Small Talk” , aktorja ka zbuluar se disa filma të saj  nuk i ka parë asnjëherë  pasi është shumë kritike ndaj vetes.”Ka mjaft filma të mi që në fakt nuk i kam parë kurrë, sepse më pëlqen ky proces. Zakonisht kur e shoh zhgënjehem pasi mendoj se do të ishte diçka tjetër. Unë jam një kritike e tmerrshme”, deklaroi Angelina.Mirëpo, ajo u shpreh se një ndër filmat që ajo ka luajtur dhe e ka parë pasi i pëlqen realizimi është filmi i ri i saj”Eternals”.

Të fundit

Të ngjajshme