займ на карту онлайн потребительский кредит

Ariana Grande thyen rekord në “Spotify”

16 Nëntor, 2018 - 5:00 pm

Kënga e fundit e Ariana Grandes, ‘Thank U, Next’ është bërë kënga më e shpejtë në historinë e Spotify që kaloi 100 milionë dëgjime.

Kënga, e cila u publikua këtë muaj, rrëfen marrëdhëniet e këngëtares me ish të dashurit e saj, Pete Davidson, Big Sean dhe Mac Miller.

Hiti theu rekordin e Taylor Swift në platformë si kënga më e transmetuar nga një artiste femër në një ditë të vetme me 9.6 milionë dëgjime.

Gjithashtu shënon këngën e parë të Arianës së qëndron numër 1 në tabelat e SHBA. /KultPlus.com

Të ngjajshme