Era: Do të dëgjoni vetëtimën, dhe do të më mbani mend

25 Korrik, 2018 - 1:46 pm

Këngëtarja me famë botërore nga Kosova, Era Istrefi, përmes një postimi në Instagram dje ka paralajmëruar se këtë të premte do të sjellë këngën e re me videoklip.

Kënga do të titullohet “Oh God” dhe atë e ka punuar në bashkëpunim me artistin e njohur xhamajkan Koshens.

You’ll hear the thunder, and remember me

A post shared by Era (@eraistrefi) on

Sot, ajo ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram në të cilën shihet vet këngëtarja dhe prapa saj një vetëtimë.

“Do të dëgjoni vetëtimën, dhe do të më mbani mend”, ka shkruar Era.

A është kjo pamje nga videoklipi? Do ta kuptojmë këtë të premte. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme