Arilena Ara live në Tiranë (LIVE)

2 Maj, 2020 - 7:45 pm

Këngëtarja e njohur shqiptare Arilena Ara është duke mbajtë një koncert live në Tiranë, shkruan KultPlus.

Ky koncert tashmë është duke u transmetuar live edhe nga kryetari i Bashkisë së Tiranës Erio Veliaj. KultPlus ju sjell këtë performancë live të këngëtares që këtë vit është dashur ta prezantojë Shqipërinë në Eurovizion./KultPlus.com

LIVE

Le ta shijojmë dhe duartrokasim të gjithë nga shtëpia performancën brilante të Arilena Ara (“Sounds Of Silence”) nga Sheshi Nënë Tereza.

Gepostet von Erion Veliaj am Samstag, 2. Mai 2020

Të ngjajshme