Gashi publikon klipin e këngës “My Year”, ky detaj bëri krenarë të gjithë shqiptarët

25 Prill, 2019 - 9:00 am

Gashi ka publikuar videoklipin për këngën “My Year” në bashkëpunim me G-Eazy.

Reperi lëshoi videon në youtube por vendi ynë nuk ka mundësi ta shohë megjithatë pak skena mund t’i shihni në videon e shkurtër të publikuar nga Gashi në llogarinë e tij në Instagram.

Ajo që ra në sy, është shqiponja që Gashi ka vendosur në mes të klipit, gjatë performances së tij.

Reperi me prejardhje shqiptare po shijon suksese të njëpasnjëshme dhe shpesh herë ka thënë përmes rrjeteve sociale, se ky vit do të jetë i tij.

Të fundit

Të ngjajshme