Arilena Ara me projekt të ri

25 Mars, 2019 - 12:00 pm

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara ka paralajmëruar publikimin e këngës së saj të re.

Kënga titullohet “Të huaj” e cila do të publikohet edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv.

Këtë e ka bërë të ditur vet 20 vjeçarja  përmes një postimi në Instagram ku ka publikuar një fotografi nga videkolipi i këngës. Ajo ka bërë të ditur se për këtë projekt ka punuar me Darko Dimitrov dhe “ASHA”.

“I’ll Give You My Heart”, titullohet projekti i fundit nga Arilena, të cilin e ka publikuar në nëntor të vitit të kaluar. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme