Arsyeja pse Meghan dhe Harry nuk duan që vajza e tyre të quhet Diana

23 Prill, 2021 - 2:57 pm

Meghan Markle dhe princ Harry nuk kanë vendosur ende si do të quhet vogëlushja e tyre, por e sigurt është që ajo nuk do të mbajë emrin e gjyshes së saj, Diana.

Dyshja po kërkon një emër kuptimplotë dhe kanë një listë me të preferuar, por janë ende të pavendosur.

“Ka shumë pak shanse që vajza e tyre të quhet Diana. Nëse do ta bënin këtë, shqetësimi më i madh është se media do ta targetojë dhe do të merret me të gjithë kohës. Ai emër do të rriste interesin e publikut për vogëlushen. Pavarësisht asaj që mendojnë të tjerët, Harry dhe Meghan e vlerësojnë shumë privatësinë dhe duan t’i mbajnë fëmijët sa më larg presionit të medias me të cilin ata janë përballur deri tani”, u shpreh një burim pranë çiftit për Page Six duke hedhur kështu poshtë zërat që qarkullonin sapo u zbulua gjinia e foshnjës.

Harry mendon se kjo do ta vendoste të bijën mes një trysnie dhe përgjegjësie akoma më të madhe./a2/ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme