As shiu i fuqishëm nuk e ndalë Rita Orën (FOTO)

28 Korrik, 2018 - 11:56 pm

Rita Ora me tren ishte nisur për në Skoci, atje ku u prit nga një numër i madh i fansave. As shiu nuk i kishte larguar ata nga koncerti i këngëtares shqiptare, Rita Orës, shkruan KultPlus.

Rita Ora me performancën e saj atje, ka bërë që publiku të harrojë shiun dhe të këndoj në çdo fjalë së bashku me të. Rita ka kënduar disa nga hitet e saj si “Anywhere”, “Your song”, “For You”, “Girls”, e këngë të tjera.

“Çfarë mbrëmje, faleminderit që kënduar me mua në shi”, ka shkruar Rita Ora derisa po largohej nga skena, duke falënderuar kështu gjithë fansat e saj që në shi ndoqën koncertin e saj.

Ajo po vazhdon turneun e saj kudo në botë ndërsa para dy muajsh kishte performuar edhe në Tiranë. / KultPlus.com

Të ngjajshme