Performanca e parë e “For You” nga Rita Ora dhe Liam Payne (VIDEO)

1 Shkurt, 2018 - 2:09 pm

Rita Ora mbrëmë ka qenë pjesë e emisionit të famshëm amerikan “The Tonight Show”, të udhëhequr nga Jimmy Fallon, shkruan KultPlus.

Ajo së bashku me Liam Payne gjatë këtij emisioni kanë dhënë perforamncën e parë të këngës “For You”.

Kjo këngë është pjesë e filmit Fifty Shades Freed, që do të vije brenda një muaji në kinematë angleze. Po ashtu kjo këngë javën e kaluar është publikuar edhe me videoklip. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme