Beatrix Ramosaj dhe Eugent Bushpepa bashkojnë forcat, sjellin projektin e shumëpritur (VIDEO)

29 Dhjetor, 2020 - 1:14 pm

Beatrix Ramosaj dhe Eugent Bushpepa është dyshja që i kanë bashkuar forcat për të sjell një super projekt, shkruan KultPlus.

Pas tri vitesh mungesë në skenën muzikore, Ramosaj duket sikur ka gjetur vetën në këtë bashkëpunim i cili po mirëpritet shumë mirë nga publiku.

Me një videoklip tejet interesantë, kënga “Dancing With The Devil” është një projekt surprizë që ndoshta askush nuk e priste. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme