Bebe Rexha dhe David Geetta publikojnë videoklipin e “I’m Good Blue” (VIDEO)

21 Shtator, 2022 - 10:29 am

Super yjet botërorë David Guetta dhe Bebe Rexha kanë publikuar videoklipin “I’m Good (Blue)” pas publikimit fillestar të këngës në gusht. Që atëherë, kënga ka grumbulluar mbi 250 milionë transmetime dhe vazhdon të rritet.

“I’m Good (Blue)” kombinon vokalin shpirtëror të Bebes me akordet euforike të pianos dhe energjinë infektive të kërcimit. Tashmë një goditje edhe në TikTok, tingulli ka grumbulluar 130,000 krijime totale dhe mbi 500 milionë shikime.

Rexha dhe Guetta fillimisht filluan të punojnë për këtë këngë pesë vjet më parë, dhe pasi gjeneruan bujë serioze në internet, ajo më në fund u bë gati për një publikim zyrtar. / KultPlus.com

Të ngjajshme