Me këngë të re, kthehet grupi Jonas Brothers (VIDEO)

4 Mars, 2019 - 9:30 am

Grupi Jonas Brothers është kthyer zyrtarisht pas pesë vjetësh në tregun muzikor, duke publikuar këngën e re të titulluar “Sucker”.

Kënga është pritur jashtëzakonisht mirë, duke marrë mbi 33 milionë shikime në shumë pak kohë.

Në video-klip paraqiten edhe gratë e tre vëllezërve, Priyanka Chopra Jonas, Sophie Turner dhe Danielle Jonas.

Videoja përmban skenat shumëngjyrëshe dhe romantike të tre çifteve, ndërsa vëllezërit u këndojnë femrave në jetët e tyre. / Albinfo / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme