Bebe Rexha dhe Louis Tomlinson me performancë të shkëlqyer te ‘Jimmy Fallon’ (VIDEO)

5 Gusht, 2017 - 9:20 pm

Dyshja Bebe Rexha dhe Louis Tomlinson kanë interpretuar këngën e tyre “Back to You” në shoun televiziv “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” në New York, shkruan KultPlus.

Kjo performancë të cilën Rexha e ka shpërndarë në Facebook është pëlqyer shumë nga fansat dhe ka filluar të shpërndahet menjëherë pas publikimit.

Më poshtë po ju sjellim videon e performancës në fjalë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme