Bebe Rexha dhe Rita Ora shkëmbejnë puthje në VMA’s (FOTO)

21 Gusht, 2018 - 4:48 pm

Mbrëmë në VMA’s – në ndarjen e çmimeve Video Music Awards nga MTV, dy shqiptaret Rita Ora dhe Bebe Rexha duket se kanë marrë vëmendjen jo vetëm për muzikën e tyre.

Të veshura bukur dhe të veçanta, dy shqiptaret madje në tepihun e kuq edhe kanë shkëmbyer puthje mes vete.
Në sytë e mentalitetit shqiptar, kjo mund të tingëllojë një pamje e ‘rëndë’, por dy këngëtaret e hiteve “Im a mess” apo “Your Song” duken shumë bukur dhe mike të vërteta prej kohësh.

Të dyja mbrëmë kanë qenë pjesë e ceremonisë ku marrin pjesë këngëtarët më të mirë të momentit.

Të dyja këngëtaret madje janë pjesë edhe e këngës “Girls” bashkë me Cardi B dhe Charli XCX. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme