Gashi në bashkëpunim me Cardi B dhe DJ Snake

14 Prill, 2019 - 1:51 pm

Hip hop superylli shqiptar, Gashi, duket se po bëhet gati për një bashkëpunim të madh.

Reperi nga Kosova tashmë ka famë ndërkombëtare dhe hite të njohura, e qëndrimi me yje të mëdha të skenës nuk është për t’u befasuar për të.

Së fundmi ai publikoi një video në rrjetin social Instagram, ku ai konfirmoi projektni e ri.

“Kush është gati për Gashi, DJ Snake dhe Cardi B?”, ka shkruar Gashi në këtë postim në rrjetin social Instagram.

View this post on Instagram

Who’s ready for new Gashi SNAKE Cardi!?

A post shared by GASHi (@gashi) on Apr 13, 2019 at 11:07am PDT

Ky nuk do të jetë projekti i parë i Gashit me DJ Snake.

Madje, pritet që kjo dyshe të jenë pjesë edhe e Sunny Hill Festival këtë vit. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme