Bebe Rexha e mrekullueshme me performancën e saj në Late Night (VIDEO)

7 Shtator, 2018 - 5:30 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka performuar këngën e saj të njohur “I’m a Mess” në emisionin Late Night me Seth Meyers, shkruan kultPlus.

Gjatë kësaj performance Bebe duket mjaft energjike, me një vallëzim të bukur dhe një vokal të padiskutuar. /KultPlus.com

Të ngjajshme