займ на карту онлайн потребительский кредит

Bebe Rexha këndon së bashku me fëmijët në spital (FOTO)

16 Gusht, 2018 - 12:20 pm

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha po shijon suksesin e albumit të saj të parë “Excpectations”, ndërsa së fundmi është shpërblyer edhe me një çmim në “Teen Choice Award” në kategorinë “Kënga më e mirë country” për hitin e saj “Meant To Be”, shkruan KultPlus.

Këngëtarja shqiptare dje ka shkuar për vizitën ë spitalin e fëmijëve në Los Angelos.

“U ndala në spitalin e fëmijëve në Los Angelos ku kënduam së bashku me pacientët. Ata ishin të fortë dhe të mrekullueshëm”, shkruhet në postimin e Bebe Rexhës.

Bebe Rexha së fundmi ka publikuar edhe videoklipin e këngës “I’m A Mess”, me të cilin për një kohë shumë të shkurtër ka arritur të mbledhë klikime. / KultPlus.com

Të ngjajshme