Bebe Rexha në projekt filmik (FOTO)

6 Nëntor, 2017 - 4:18 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha po vazhdon suksesshëm karrierën e saj.

Ajo tashmë do të jetë pjesë e një projekti filmit të titulluar ‘Home’, shkruan KultPlus.

Lajmi është bërë i ditur nga vet Rexha, përmes rrjetit social Instagram.

““Home” së shpejti nga David Ayer”, ka shkruar ajo.

28-vjeçarja po bashkëpunon në këtë projekt me Machine GunKelly dhe X Ambassadors./ KultPlus.com

Home. Coming soon. 📽 by: David Ayer

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Të ngjajshme