займ на карту онлайн потребительский кредит

Kanye West paralajmëron projekte të reja dhe bashkëpunimin me Dr. Dre

27 Qershor, 2020 - 7:28 pm

Reperi amerikan, Kanye West, ka paralajmëruar se së shpejti do të sjellë disa projekte të reja, përfshirë edhe bashkëpunimin me Dr. Dre.

West e Dre pritet të sjellin një version të ri të këngës “Jesus is King”, transmeton KOHA.

Ylli amerikan gjithashtu ka nisur bashkëpunimin me Gap për të krijuar një linjë të veshjeve. Ai udhëheq labelin e modës Yeezy, që në bashkëpunim me Gap, pritet të sjellin linjën e re të veshjeve në vitin tjetër, shkruan BBC. /KultPlus.com

Të ngjajshme