Bebe Rexha, Rita Ora dhe Ava Max duken magjepsëse në MTV EMA Awards (FOTO)

13 Nëntor, 2022 - 8:55 pm

Kanë kaluar pesë vjet që kur Ora bëri debutimin e saj si prezantuese në EMA në ceremoninë e 2017-ës në Londër. Kësaj radhe asaj do t’i bashkohet aktori dhe regjisori Taika Waititi, shkruan KultPlus.

Çifti do të presë një natë të mbushur me yje në PSD Bank Dome, me interpretime nga Ava Max, Bebe Rexha, David Guetta, Gorillaz, Lewis Capaldi dhe Muse.

Bebe Rexha, e cila do të performojë gjatë performancës së sotme, është veshur nga Fjolla Nila, ndërsa grimin e saj e ka bërë grimerja Dafinë Neziri.

Ndërkaq, të pranishëm janë edhe Rita Ora dhe bashkëshorti i saj Taika Waititi.

Edhe këngëtarja me origjinë shqiptare, Ava Max, është e pranishme në këtë mbrëmje. /KultPlus.com

Të ngjajshme