займ на карту онлайн потребительский кредит

Bebe Rexha do të performojë me Bruno Mars në Meksikë (FOTO)

30 Janar, 2018 - 10:22 am

Bebe Rexha me të përfunduar paraqitjen e saj në Grammy Awards, do t’i kthehet paraqitjeve para publikut.

Këngëtarja do të performojë në qytetet e mëdha meksikane.

Ajo është e ftuar speciale e fituesit të gjashtëfishtë të Grammy-t, Bruno Mars.

Mexico with @brunomars tour starts in 2 days!!!! 🇲🇽 🎉

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on


Dyshja do të performojnë në muajt e ardhshëm në koncerte në Meksikë.

Turneu “24K Magic World Tour” ka tërhequr interesimin e madh të publikut dhe i ka sjellë mjaft përfitime Brunos./ KultPlus.com

Të ngjajshme