займ на карту онлайн потребительский кредит

Bëhen të ditur emrat e këngëtarëve që do të performojnë në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë më 17 shkurt

14 Shkurt, 2019 - 10:05 am

Më 17 shkurt, të gjithë qytetarët e Kosovës do të kremtojnë 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Për të shënuar këtë ditë tashmë janë organizuar aktivitete të shumta.

Në kryeqytet në koncertin e mbrëmjes i cili mbahet çdo vit do të performojnë emra të njohur të estradës kosovare. Dafina Zeqiri, Gjiko, Mc Kresha, Lumi B, Lluni, Dj Dagz, Fuego dhe Rina janë emrat që do të ngjiten në skenën e koncertit, më 17 shkurt.

Ky koncert do të fillojë nga ora 20:00./ KultPlus.com

DAFINA ZEQIRI • MC KRESHA • GJIKO • LUMI B • LLUNI • DJ DAGZ • FUEGO • RINASHESHI “ZAHIR PAJAZITI”17 SHKURT 2019 • 20:00

Gepostet von Pavarësia e Kosovës am Mittwoch, 13. Februar 2019

Të ngjajshme