Bella Hadid është cilësuar si personi më me stil në planet nga revista GQ

24 Nëntor, 2022 - 3:45 pm

Bella Hadid është shpallur si personi më me stil në planet për vitin 2023 nga revista britanike “GQ”, transmeton KultPlus.

“Supermodelja 26-vjeçare u “lavdërua për aftësinë e saj për të bërë veshje për meshkuj, veshje për femra, veshje inteligjente dhe madje edhe veshje nga stilet më të ndryshme”, tha revista e stilit dhe modës për meshkuj.

Revista GQ vlerësoi mënyrën se si Hadid vishet për meshkuj më mirë se shumica e meshkujve.

“Hadid vishet për meshkuj më mirë se shumica e meshkujve – dhe ajo ende mund të veshë gjithçka dhe çdo gjë tjetër”, thuhet gjithashtu.

Hadid ka modeluar për marka të modës së lartë, duke përfshirë Bulgari, Dior dhe Versace. /KultPlus.com

Të ngjajshme