Dasma e Princit Harry dhe Meghan Markle si ajo e Hirushës (FOTO)

20 Maj, 2018 - 4:00 pm

Dje kanë kurorëzuar dashurinë e tyre Princi Harry dhe Meghan Markle.

Kjo dasmë e madhe mbretërore morri vëmendjen e të gjitha medieve botërore e poashtu edhe të rrjeteve sociale. Përpos fotografive të ndryshme që u publikuan nga dasma, faqet e ndryshme që janë të formuara në rrjetet sociale, realizuan disa kolazhe të fotografive.

Ndër to ajo që ra goxha shumë në sy ishte fotografia e cila në njërën anë kishte fotografitë e dasmës së Princit Harry dhe Meghan Markle ndërsa në anën tjetër ishin fotografitë nga filmi i animuar Hirushja./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme