Beyonce paraqitet me veshje nga Valdrin Sahiti (FOTO)

16 Korrik, 2023 - 4:30 pm

Beyonce, këngëtarja me famë botërore sërish është paraqitë me veshje të disenjatorit kosovar Valdrin Sahiti, shkruan KultPlus.

Paraqitjen me veshjen e Sahitit e ka prezantuar edhe vetë këngëtarja Beyonce, sikurse që ka njoftuar edhe Valdrin Sahiti.

Beyonce fustanin nga brendi i Valdrin Sahitit e ka të kombinuar me ngjyrë të zezë dhe atë metalike, dhe duket të jetë shumë glamuroz./ KultPlus.com

Të ngjajshme