Beyoncé, së shpejti me këngë të re dhe turne botëror

1 Gusht, 2017 - 3:44 pm

Fituesja e shumë çmimeve ndërkombëtare në botën e muzikës, Beyoncé, siç duket është frymëzuar për të punuar më shumë në projekte të reja muzikore, shkruan NME, përcjellë KultPlus.

Beyoncé, është duke punuar në një këngë të re, që pritet shumë shpejtë të fillojë edhe një turne në botë.

“Beyoncé është duke punuar shumë dhe po ndihet më e frymëzuar se kurrë, nga ardhja në jetë e dy binjakëve të saj. Ajo po regjistron materiale të reja dhe po planifikon një ‘turne surprize’ për fansat e saj”, ka thënë një burim për Radar Online, përcjellë KultPlus.

‘Lemonade’, është albumi i fundit nga Beyoncé, të cilin ajo e lansoi në prill të vitit 2016. /KultPlus.com

Të ngjajshme