Bojken Lako publikon projektin e ri muzikor (VIDEO)

31 Mars, 2019 - 9:59 am

Këngëtari i njohur shqiptar, Bojken Lako, ka publikuar projektin më të ri të tij.

Kënga quhet “Dance on the Weekend” dhe është e shoqëruar edhe me videoklip.

Projekti tashmë është në rrjetet sociale.

Artisti ka kohë që promovoi projektin në rrjetet sociale dhe është rikthim i mirë për të në skenën muzikore.

Bojken Lako njihet për këngët e tij të veçanta. /KultPlus.com

Të ngjajshme