Lindita Halimi sjellë këngën “Murda”

27 Gusht, 2018 - 11:35 pm

Këngëtarja Lindita Halimi ka publikuar videoklipin e këngës “Murda”, shkruan KultPlus.

Kjo këngë tregon edhe synimin e këngëtares për të arritur famë ndërkombëtare. Kënga është mjaft ritmike dhe më shumë ngjyra.

Kujtojmë se këngëtarja Lindita Halimi me këngën “World” përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion në vitin 2017-të./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme