займ на карту онлайн потребительский кредит

Brenda jahtit luksoz të Jackie Chanit (FOTO)

7 Nëntor, 2018 - 12:00 pm

Aktori i njohur nga Hong Kongu, Jackie Chan i bëri vetes një dhuratë goxha të shtrenjtë.

63-vjeçari bëri të tijin njërin prej 2 jahteve luksozë të serisë ‘Ruying 125 all-GRP’, me gjatësi 38.1 metra.

Gjatë ceremonisë së marrjes në dorëzim të jahtit nga ana e aktorit të famshëm, morën pjesë shumë politikanë, bankierë dhe yje të kinemasë.

Siç do të shikoni në fotot e mëposhtme, bëhet fjalë për një jaht tepër luksoz, që mes shumë detajesh, ka edhe një pistë për uljen e helikopterëve./ KultPlus.com

Të ngjajshme