Butrint Imeri sjellë këngën e re, videoja si film i metrazhit të shkurtër (VIDEO)

22 Tetor, 2018 - 5:19 pm

Butrint Imeri ka sjellë projektin më të ri muzikor për tregun shqiptar.

Këngëtari shqiptar duket se nuk e ka ndërmend të ndalet me sjelljen e këngëve të reja.

“Kush”, titullohet kënga më e re e artistit, të cilën e ka shoqëruar me një video të veçantë.

Theksojmë se regjisori i videos së këngës është Shaban Shabani, i cili ka sjell një film të metrazhit të shkurtër.

Tekstin e këngës e ka shkruar vet këngëtari gjersa producent dhe instrumentalin e ka bërë RZON.

Ndryshe, Imeri ka premtuar edhe këngë të reja muzikore gjatë muajve të ardhshëm. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme