займ на карту онлайн потребительский кредит

Clean Bandit dhe Rita Ora publikojnë këngën “Nowhere” (VIDEO)

30 Nëntor, 2018 - 11:00 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po vazhdon të shijojë suksesin e albumit të saj më të fundit “Phoenix”, të cilin e publikoi më 23 nëntor.

Plot këngë të reja u publikuan nga këngëtarja shqiptare – këngë këto të cilat menjëherë kanë rrëmbyer simpatinë e publikut.

Ndërkohë, Rita kishte konfirmuar vetëm pak javë më parë se do të publikonte edhe një bashkëpunim me DJ-n e njohur, Celan Bandit, dhe Kyle-n.

Dhe kjo këngë është gati, dhe sapo ka arritur në duart e fansave.

Treshja kanë publikuar këngën me titull “Nowhere”, në kanalin YouTube vetëm në versionin YouTube.

Që në orët e para të publikimit, kënga ka filluar të ketë sukses dhe komentet e fansave kanë qenë pozitive.

Rita është shprehur e lumtur për këtë bashkëpunim me Clean Bandit, të cilin e quan si një nga miqtë e saj më të mirë.

Clean Bandit përndryshe është i njohur për bashkëpunimet e tij të suksesshme si hiti “Rockabye” me Sean Paul dhe Anne Marie, dhe “Symphony” me Zara Larsson. /KultPlus.com

Të ngjajshme