Çunmulaj me veshje interesante në ‘Burning Man 2017’ (FOTO)

3 Shtator, 2017 - 4:00 pm

Modelja e mirënjohur shqiptare, Emina Çunmulaj është duke marrë pjesë qe disa ditë në festivalin e njohur të artit dhe muzikës “Burning Man 2017”, i cili po mbahet në shkretëtirën e Nevadës, SHBA.

Ajo, përmes disa postimeve në profilin e saj në Instagram, është parë se po merr pjesë në këtë festival, transmeton Koha.net. Çunmulaj është parë me veshje shumë interesante.

Festivali “Burning Man 2017”, i cili po mbahet qe nëntë ditë dhe do të vazhdojë edhe nesër, raportohet se po marrin pjesë rreth 70,000 njerëz.
Për më tepër shikoni fotografitë./ KultPlus.com

Until we meet again 🌪 #burningman #burningman2017

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Burn 🔱

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Të fundit

Të ngjajshme