Rona Nishliu merr dhuratë të veçantë nga Edi Rama

19 Shtator, 2018 - 11:25 am

Vetëm pak javë më parë në një ceremoni tërësisht të fshehtë këngëtarja Rona Nishliu është lidhur në martesë.

Aktualisht ajo po shijon muajin e mjaltit në Itali me bashkëshortin e saj të cilin ende nuk e ka ekspozuar në rrjete sociale. Por këngëtarja duket se ka marrë një dhuratë speciale nga kryeministri shqiptar Edi Rama.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale foton e një shishe vere të ardhur nga Kryeministria dhe krahas fotos shkruan: Faleminderit për kujdesin tuaj dhe të institucionit, dhuratë speciale ditëlindjeje nga Kryeministri,”-shkruan Rona krahas fotos së publikuar në rrjete sociale./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme