Dafinë Neziri grimon Bebe Rexhën: Mbeta e mahnitur nga shpirti i saj i pastër

24 Nëntor, 2021 - 7:46 pm


Artistja shqiptare Dafinë Neziri së fundmi ka grimuar këngëtaren me famë botërore Beba Rexha, e përpos kësaj ato kanë realizuar edhe një sesion fotografie që pritet të dalë së shpejti, shkruan KultPlus.


”Sapo bëra këtë grim për një superstar

@beberexha #mbeta e mahnitur nga shpirti i saj i paster dhe mbi të tjera ajo është aq e bukur.

Ne bëmë gjithashtu një fotoshoot @natascha.lindemann dhe mezi pres t’ju tregoj rezultatet

Pata nderin te bashkpunoja me nje Yll Bote”, ka shkruar Neziri në rrjetet sociale. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme